Przeskocz do treści

Kontakt

Ośrodek Edukacji i Tłumaczy Języka Migowego
Anna Wojciechowska
tel. 668 35 36 36
e-mail: maniamigania@gmail.com

Anna Wojciechowska

Certyfikowany wykładowca i tłumacz języka migowego z wpisem do rejestru tłumaczy PJM, SJM i sposobu komunikowania się z osobami głuchoniewidomymi ZUW w Szczecinie nr 1/2012, tłumacz - przewodnik osób głuchoniewidomych z kilkuletnią praktyką w roli wolontariusza w Towarzystwie Pomocy Głuchoniewidomym, nauczyciel akademicki z wieloletnim doświadczeniem lektorskim na kursach języka migowego, dla grup różnych wiekowo i zawodowo oraz w charakterze tłumacza w kontaktach z osobami Głuchymi.

Obecnie właściciel OEiTJM,  wykładowca języka migowego w szkołach wyższych i policealnych, lektor polskiego języka migowego na kursach organizowanych w ramach działalności i na zlecenie oraz tłumacz języka migowego dla pracowników zatrudnionych w międzynarodowej firmie logistycznej.

Z usług szkoleniowych Ośrodka Edukacji i Tłumaczy Języka Migowego skorzystały m.in. takie instytucje/firmy jak: ZUS oddział w Szczecinie, NFZ oddział zachodniopomorski, Muzeum Narodowe w Szczecinie, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie, Fundacja Pod Aniołem, Przedszkole Miejskie nr 1 w Stargardzie, Placówki Edukacyjne i Terapeutyczne "Dzień doberek", Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie, Urząd Miasta Świnoujście.
Ponadto w kursach polskiego języka migowego uczestniczą z powodzeniem studenci  uczelni wyższych z województwa zachodniopomorskiego 🙂

Zapraszamy do zapoznania z ofertą!